Author: B***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: very nice quality
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Price: 251.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2408125151364366 |
Author: B***a
Date:
Review: Value for money: very nice quality
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: s***3
Date:
Review: beautiful colour just like I wanted
Màu sắc: Black-brown
Author: n***b
Date:
Review: Value for money: not expensive Easy to wear: very .easy Comfortable to wear: very good
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: l***6
Date:
Review: Mejor de lo que esperaba. Recomendado!
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm